Komentari 15

Conte isprovocirao slavljem: Tko hoće neka bude gnjevan

2

Uopće ne želim ulaziti u nikakve rasprave. Ovo nam je bila bitna pobjeda i slavio sam. Slavit ću i ubuduće, a tko hoće nek' bude gnjevan, rekao je Antonio Conte

Nogometaši Juventusa su u subotu ostvarili jubilarnu dvadesetu ovosezonsku pobjedu u talijanskoj Seriji A. U 29. su kolu, na gostovanju, pobijedili Bolognu 2-0...

Privremeno se tako razlika između Juventusa i Napolija popela na čak 12 bodova, s time da južnjaci još moraju odigrati svoj ogled ovog kola tijekom nedjelje, te je Juve sve bliže i bliže obrani naslova talijanskog prvaka.

Izuzetno je slavlje na ogledu kod Bologne demonstrirao trener torinske momčadi Antonio Conte. Dok su tekle posljednje minute Conte je hodao u svom omeđenom prostoru, stiskao šaku, urlao, podizao Juventusove navijače na noge, skakao.

Takve Conteove reakcije su razljutile domaće čelnike, kao i navijače Bologne, koji su svi redom kritizirali Contea, ali je ovaj uzvratio vrlo brzo.

- O čemu vi pričate, što nije dopušteno slavljenje pobjede? Što mogu raditi, ako to ne mogu? Znači, dopušteno je i normalno kada se naš autobus torpedira kamenjem (op.a., primjer pri gostovanju Juvea kod Napolija), kada nam navijači ozlijede igrača i tko zna što još, a ja ne smijem stisnuti šaku - rekao je Conte i kratko dodao:

- Uopće ne želim ulaziti u nikakve rasprave. Ovo nam je bila bitna pobjeda i slavio sam. Slavit ću i ubuduće, a tko hoće nek' bude gnjevan.