Komentari 7

Čudesni Gameiro utrpao je tri komada u tek pet minuta igre!

4

Madridski Atletico protutnjao je Gijónom kroz uvjerljivu pobjedu 1-4 protiv Sportinga. Utakmicu je obilježio čudesni Kevin Gameiro koji ušao u 62. minuti te u razdoblju od 80. do 85. minute zabio hattrick!

To je drugi najbrži hattrick u povijesti La Lige - prvi i dalje drži David Villa koji je Athleticu zabio tri komada u 4 minute i 47 sekundi. Francuz je danas 'zakasnio' za četiri sekunde.

U prvom je dijelu utakmice Traore pogodio Moyinu stativu dok je Atletico je imao tek dva udarca na gol, no u 13. sekundi drugog dijela Yannick Carrasco je pogodio za 0-1.

No već u 49. Sergio Alvarez je izjednačio. A onda je u završnici, nakon dvojbeno poništenog gola Griezmanna, Gameiro izveo šou za pobjedu Madriđana. Za dva gola asistirao mu je Antoine Griezmann.

Šime Vrsaljko igrao je cijeli susret, dok je Duje Čop definitivno izgubio status prvotimca u Sportingu, te je ušao u zadnjih šest minuta.