Komentari 36

Čudo od djeteta zabilo dva gola u remiju Barcelone i Granade! Sevilla iznenadila Atletico

Nogometaši Barcelone ostali su bez očekivana tri domaća boda u ogledu 24. kola španjolske La Lige, odigrali su tek 3-3 protiv Granade, pretposljednje momčadi na ljestvici.

Barcelona je povela u 14. minuti kada je prvi, od dva pogotka na ovom susretu, postigao 16-godišnji Lamine Yamal. Do kraja prvog dijela gosti su uspjeli izjednačiti te je u 43. za 1-1 pogodio Ricard Sanchez.

VIDEO Modrić ušao kada je sve bilo riješeno, Real deklasirao Gironu u derbiju za vrh lige

U nastavku dvoboja Granada je vodila 2-1 i 3-2 nakon golova Pellistrija u 60. i Ignasija Miquela u 66. minuti. Na 2-2 je izjednačio Lewandowski nakon sjajne asistencije Gundogana u 63. minuti, dok je u 80. spomenuti Lamine Yamal postavio konačnih 3-3 nakon odličnog udarca s 20-ak metara.

Mogla je Barcelona u završnici do potpunog preokreta i pobjede, ali je propustila nekoliko odličnih prilika.

Barcelona je ostala treća na ljestvici te ima 10 bodova manje od Reala, a pet od Girone. Granada je nakon tri ligaška poraza u nizu došla do drugog neodlučenog rezultata zaredom i nalazi se i dalje na pretposljednjem mjestu.

Agüero o problemu koji ga je umirovio: 'Imao sam pritisak u glavi, nešto kao da se utapam'

Nogometaši Seville svladali su pred svojim navijačima madridski Atletico s minimalnih 1-0. Time je Sevilla ostvarila tek petu prvenstvenu pobjedu ove sezone, a za nju je najzaslužniji bio Isaac Romero, strijelac jedinog pogotka u 15. minuti. Atleticu je ovo bio šesti ligaški poraz u sezoni.

Sevilla je pobijedila drugu utakmicu u nizu u La Ligi, dok je madridska momčad drugi ligaški dvoboj zaredom ostala bez pobjede. Sevilla je napredovala za jedno mjesto na ljestvici te je sada 15., dok je Atletico ostao četvrti.