Komentari 58

Čuvat će ih i helikopteri: Hrvati će moći i prošetati Beogradom

4

Hrvatska će u Beogradu, šale se Srbi, imati osiguranje kao da dolazi Obama. Više od 4000 policajaca, cijela redarska služba, 14 policajaca na konjima, helikopter...

Deset minuta prije nego što gosti slete, zatvorit ćemo autocestu koja vodi do hotela Hyatt i sve obližnje ulice. Oko hotela u kojem će biti Hrvatska bit će tri prstena osiguranja, rekao je načelnik beogradske policije Stevan Bjelić za srpski Kurir.

Hrvatska će u Beogradu, šale se srpski kolege, imati osiguranje kao da dolazi Obama.

- U petak će nakon doručka hrvatska delegacija ići u šetnju beogradskim Ušćem i također će imati rigorozne mjere osiguranja - rekao je Bjelić i dodao kako je zbog sigurnosti i kapacitet Marakane smanjen s 53.000 na 38.000 mjesta.

- Svoj dolazak najavili su navijači Vojvodine, no očekujemo da će na utakmici biti i Grobari te Delije. No poručujemo svima onima koji misle doći raditi nerede: bolje je da ne dolaze - upozorio je načelnik policije, koja će biti vrlo brojna.

- Temeljito ćemo pregledavati sve koji dolaze na utakmicu. Alkohol se ne smije točiti u okolici stadiona, a svi u alkoholiziranom stanju bit će udaljeni - dodao je Bjelić.

Više od 4000 policajaca, cijela redarska služba, 14 policajaca na konjima, četiri hrvatska policajca, helikopter... Svi će biti u pogonu, na stadionu će biti i troje prekršajnih sudaca.