Komentari 11

Depresivni Cesar išao pješice kući nakon poraza od Bayerna

1

Golman Intera Julio Cesar nakon poraza od Bayerna krivio je sebe za jedini gol na utakmici i kako bi se bar nekako iskupio odlučio je pješačiti od stadiona do kuće

Arjen Robben je opalio, Julio Cesar kratko odbio, a Mario Gomez pritrčao i zabio u 90. minuti za minimalnu pobjedu Bayerna u Milanu. Inače odličnog Brazilca na golu Intera nije utješilo što je Robben fantastično pucao, što većina svjetskih golmana ne bi uspjela ni odbiti tu loptu, što je Bayern bio puno bolja momčad na San Siru, što je Gomez u fenomenalnoj formi ove sezone te je već sada zabio 28 golova u svim natjecanjima, što je njegova obrana propusna, a napadači ne mogu zabiti zicere... Sve to malo je značilo Cesaru koji je onako depresivan nakon utakmice odlučio pješačiti do svog doma. Ostavio je skupocjeni automobil u garaži San Sira i krenuo s noge na nogu, sam sa svojim mislima i željom da što prije ishlapi taj osjećaj krivice.

- Svima se može dogoditi loša večer, loša utakmica. Pa Julio Cesar nas je toliko puta do sada izvlačio svojim čudesnim obranama - skinuo je krivnju s Brazilčevih leđa predsjednik Massimo Moratti.

Nitko od suigrača nije zamjerio Cesaru lošu reakciju, a i sam golman odmah se nakon utakmice ispričao momcima u svlačionici. Iako vjerojatno ne živi kilometrima udaljen od stadiona, Julio je ovim činom jasno pokazao koliko mu je stalo do kluba, navijača i uspjeha 'plavo-crnih'. Teško bi bilo što bi Cesar napravio i koliko bi propješačio da je ovako pogriješio.