Dinamo nema igrača kao što je Mislav Oršić i bez njega nikad ne bih počinjao utakmicu, rekao je Igor Pamić, kojega je Ante Čačić trenirao u Osijeku
Sport
Komentari 5
Dinamo nema igrača kao što je Mislav Oršić i bez njega nikad ne bih počinjao utakmicu, rekao je Igor Pamić, kojega je Ante Čačić trenirao u Osijeku
Tri službene utakmice odigrao je Dinamo ove sezone. Protiv Hajduka pobijedio je na penale, protiv Lokomotive se izvukao u sučevoj nadoknadi, dok je protiv Škupija izgledao kao družba koja je skupljena pola sata prije utakmice na obližnjem igralištu.
Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+