Komentari 115

Dinamo moli svoje navijače: Nemojte putovati u Grčku...

Podsjećamo kako je krovna europska nogometna organizacija UEFA donijela odluku kako navijačima Dinama ove sezone neće biti dozvoljen ulazak na stadion na gostujućim europskim utakmicama, objavio je Dinamo uoči PAOK-a

Samo jedna utakmica dijeli Dinamo od nove europske bajke, četvrtfinala u Konferencijskoj ligi. Modri u četvrtak gostuju u Solunu kod PAOK-a u uzvratnoj utakmici osmine finala i nose veliku prednost od 2-0 iz Maksimira. Igrači Sergeja Jakirovića su prošlog četvrtka odigrali možda i najzreliju utakmicu ove sezone i navijači su uvjereni da će tu prednost potvrditi u vreloj atmosferi Toumbe gdje je Hajduk ljetos primio tri gola.

Zajec u Maksiju 00:38

Dolazak Dinama u Grčku donosi sa sobom tenzije, poziva tamošnju policiju na maksimalne mjere i budi sjećanje na nemile događaje prošlog ljeta. Unatoč zabrani dolaska na gostovanje, Bad Blue Boysi su dan uoči utakmice protiv AEK-a došli u Atenu i potukli se s navijačima grčke momčadi. Preminuo je Michalis Katsouris, utakmica je odgođena, a AEK je tražio od Uefe da izbaci 'modre' iz Europe. Krovna europska nogometna organizacija je to odbila, ali su zato Grci u dvije utakmice izbacili hrvatskog prvaka.

Zagreb: Maksimir je opet bio pun, užarena atmosfera dočekala je grčku momčad

Bilo je to u kolovozu, Dinamo se nakon sedam mjeseci vraća u Grčku, a bit će lišen potpore svojih navijača kojima su do kraja sezone zabranjena europska gostovanja zbog masovne tučnjave u Ateni. Hrvatski klub je dva dana uoči utakmice uputio apel svojim navijačima da ne putuju u Grčku.

- GNK Dinamo u nastavku donosi važne informacije uoči uzvratne utakmice 1/8 finala UEFA Europa Konferencijske lige protiv PAOK-a. Podsjećamo kako je krovna europska nogometna organizacija UEFA donijela odluku kako navijačima Dinama ove sezone neće biti dozvoljen ulazak na stadion na gostujućim europskim utakmicama. Iz tog razloga upućujemo molbu i apel navijačima Dinama da se pridržavaju pravila, poštuju odluku UEFA-e i ne putuju u Grčku. Klub ističe svoju predanost sigurnom i pozitivnom okruženju te se zahvaljuje na razumijevanju i podršci svih svojih navijača - piše u priopćenju.

Zagreb: Slavlje igrača Dinama nakon 2:0 pobjede u prvom susuretu 1/8 finala UEFA Konferencijske lige protiv PAOK-a

PAOK u paklenoj atmosferi Toumbe nije izgubio dvije godine. Stadion će biti krcat, tenzije visoke i 28 tisuća nabrijanih Grka navijat će protiv hrvatskog kluba, ali Dinamo je pokazao da u Europi može preživjeti svašta i pobijediti svakoga.