Dinamovi juniori u Pulu idu još više pobjeći Hajduku, napadač Slavena i dalje najviše zabija

Sedam kola prije kraja prvenstva juniori Dinama imaju ogromnih devet bodova ispred Hajduka, koji vodi veliku bitku za drugo mjesto s Osijekom i Lokomotivom

Sedam kola prije kraja prilično je sigurno da će Dinamo obraniti naslov prvaka. Naime, Zagrepčani imaju čak devet bodova prednosti ispred Hajduka, a najmanje toliku bodovnu prednost namjeravaju zadržati i nakon gostovanja u Puli. U prvom djelu sezone Dinamo je na svom terenu pobijedio Istru 3-1, a bit će to zanimljiv dvoboj dvojice Banovića

Zagreb: Utakmica prve nogometne lige juniora U19, GNK Dinamo Zagreb - NK Rudeš

Naime, na klupi Dinama sjedi bivši reprezentativac Hrvatske Ivica Banović, a na klupi Istre Sergej Banović.

- Sergej već dugo godina radi kvalitetan posao kao trener mlađih kategorija Istre 1961. Prošle sezone je odradio odličan posao u razvoju potencijala igrača 2008. godišta, od kojih su se četvorica našla na U15 reprezentativnom popisu - rekao je koordinator akademije Andro Fistonić.

Pulski navijači "Demoni" ususret svečanoj proslavi 30. rođendana počeli s ukrašavanjem grada

Hajduk bi na papiru trebao imati lagan posao, naime odčekuju posljednju Cibaliju, koja je bez pobjede 167 dana. Posljednji put Vinkovčani su slavili 28. listopada prošle godine, a žrtva ja bila Gorica. Vinkovčani su slavili 1-0, a heroj je bio Luka Gradečak. Inače, Luka je na toj utakmici ušao kao zamjena u 69. minuti, a gol je zabio deset minuta kasnije.

Na listi strijelaca s 15 golova i dalje vodi Uroš Mrdaković, napadač i kapetan Slaven Belupa, koji će sa svojom momčadi ovo kolo igrati u gostima kod Gorice.