Komentari 20

Dirk drugi najstariji ikad u NBA ligi koji je ubacio 40 koševa...

1

Nowitzki je u pobijedi Dallas protiv New Orelansa 110:107 ubacio 40 koševa te je tako postao drugi najstariji igrač nakon Shaquillea O'Neala koji je ubacio 40+ poena

Nijemac Dirk Nowitzki je u pobijedi Dallasa protiv New Orelansa 110:107 ubacio 40 koševa te je tako postao drugi najstariji igrač nakon Shaquillea O'Neala koji je ubacio 40+ koševa. I dok je Shaq to učinio 27. veljače 2009. kada je sa 36 godina i 358 dana ubacio 46 poena, Nowitzkom je to pošlo za rukom sa 35 godina i 206 dana.

Uz Nowitzkog raspoložen je bio i Monta Ellis koji je ubacio 26 koševa. Kod New Orleansa najbolji je bio Anthony Davis sa 28 koševa.

New York Knicksi stigli su do četvrte uzastopne pobjede, a ovog puta slavili su na gostovanju kod Philadelphije 102:92. Najbolji kod Knicksa bio je Amar'e Stoudemire koji je za 22 minute na parketu ubacio 21 koš. Carmelo Anthony dodao je 18 koševa.

Od ostalih rezultata treba izdvojiti novu pobjedu Portlanda, koji je sa 112:104 bio bolji od Bostona, kao i slavlje Oklahome protiv Milwaukeeja 101:85, uz 33 koša Kevina Duranta.