Komentari 14

VIDEO Divljačke scene: Navijači Maribora bacili topovske udare, ozlijedili igrače i članove Mure!

Navijači Maribora na travnjak su bacili eksplozivne naprave pri čemu su dva nogometaša od posljedica eksplozije zadobila probleme sa sluhom

Susret Mure i Maribora u slovenskoj Prvoj Ligi prekinut je u 57. minuti zbog skandaloznog čina gostujućih navijača.

Divljanje Viola

Navijači Maribora na travnjak su bacili eksplozivne naprave, topovske udare, pri čemu su ozlijedili nogometaše i profesionalno osoblje Mure. Prema prvim informacijama, dva nogometaša imaju problema sa sluhom od posljedica eksplozije, a radi se o rezervnim igračima koji su se zagrijavali uz igralište.

- Nakon incidenta u 57. minuti utakmice, kada je navijačka skupina Viole eksplozivnom napravom ozlijedila pet članova Mure, nogometaša i profesionalnog osoblja, utakmica je prekinuta i danas se neće nastaviti - objavila je Mura na društvenim mrežama.

Maribor vodio golovima Iličića i Soudanija

Divljačke scene zaustavio je glavni sudac David Šmajc i susret prekinuo. Prekinut je u trenutku kada je Maribor vodio 2-0. Vodeći pogodak postigao je veliki Josip Iličić (36) u 16., a prednost podebljala legenda Dinama El Arbi Hillel Soudani (36) u 40 minuti.

Inače, u Muri igraju Hrvati Ivan Šarić i Borna Proleta, u Mariboru Alen Dizdarević.