Komentari 82

Dok je Ramos kakao, maestro Modrić Eibaru 'prodao ćevape'

1

Dobro će ga pamtiti domaći desni bek Capa te ofenzivac Pedro Leon. U istoj im je akciji Luka progurao loptu kroz noge i pokazao da je baš lukavi zafrkant... Dogodilo se to u utakmici u kojoj je Ramos bio priča dana

Našem kapetanu Luki Modriću itekako je falila igra u zadnjih mjesec dana. Propustio je skoro mjesec dana nakon ozljede protiv PSG-a u Madridu da bi se vratio u ligaškoj utakmici sa Eibarom u subotu.

Pobijedio je prvak Europe 2-1, maestro je lijepo namjestio gol dvostrukom strijelcu Cristianu Ronaldu, no to nije bio sve od njega.

Dobro će ga pamtiti domaći desni bek Capa te ofenzivac Pedro Leon. U istoj im je akciji progurao loptu kroz noge i pokazao da je baš lukavi zafrkant...

I preveliki majstor lopte.

Ramos nestao na pet minuta! Zizou: Pa on se ukakao u gaće

Dogodilo se to u istoj utakmici u kojoj se kapetan Sergio Ramos gotovo obavio veliku nuždu u gaće - poslije utakmice trener Zinedine Zidane priznao je kako se njegov branič ukakao usred igre pa je morao na nekoliko minuta napustiti teren.

Modrić je, prema portalu WhoScored, bio drugi najbolje ocijenjeni igrač na terenu. Odigrao je svih 90 minuta te uz ocjenu 8.5 bio tik iza Portugalca Cristiana Ronalda 8.6 čime je oduševio navijače 'kraljevskog kluba'.