Komentari 26

Dončiću prijeti 'metla' u finalu konferencije: GSW do 'breaka'

5

U trećoj utakmici finala Zapadne konferencije Golden State je na gostovanju slavio protiv Dallasa sa 109-100 i tako poveo 3-0 u seriji.

POGLEDAJTE VIDEO:

Dončić proslavio novi ugovor VIDEO

Bila je to još jedna izjednačena, uzbudljiva utakmica, koju su Stephen Curry i ekipa prelomili tek u posljednjoj četvrtini kada su poveli s najvećih +14 i mirno je zaključili.

NBA: Playoffs-Golden State Warriors at Dallas Mavericks

Slovenac Luka Dončić odigrao je još jednu odličnu utakmicu sa 40 poena i 11 skokova, Spencer Dinwiddie (26 poena) i Jalen Brunson (20 poena) pružili su mu solidnu podršku, no na koncu su samo ta tri igrača u redovima Mavericksa imala dvocifren broj poena.

Dončić napunio koš Warriorsa, ali Dallas je uspio prosuti +19

S druge je strane fantastičan bio, kao i uvijek, Curry, koji je utakmicu završio sa 31 poenom i 11 asistencija, Andrew Wiggins je dodao 27, Klay Thompson 19, dok su Green i Poole ubacili po deset poena.

Četvrta utakmica, u Dallasu, ujedno možda i posljednja u seriji, na rasporedu je u noći na srijedu.

Durant o marihuani: I sad sam napušen. Smiri i raščisti mozak