Komentari 2

Double-double Bendera prvaku, Hezonja zabio 14 Raptorsima

1

Dragan Bender je upisao double-double u sinoćnjem porazu svojih Phoenix Sunsa od Golden State Warriorsa, dok je Mario Hezonja zabio 4 koša u porazu Orlando Magica od Toronto Raptorsa

Golden State Warriors su sa 117-100 pobijedili Sunse na njihovom terenu, a Dragan Bender je u 41 minutu na terenu zabio 14 koševa (šut iz igre 6/13, trice 2/7) i upisao isto toliko skokova te tome dodao dvije asistencije.

Sunsi sa 20 pobjeda i 61 poraza imaju najgori omjer ove sezone u NBA. Najbolji strijelac Phoenixa bio je Danuel House Jr. sa 22 koša, a Alex Len je dodao 16.

Klay Thompson je predvodio Warriorse sa 34 poena, Kevin Durant je ubacio 17 koševa uz devet asistencija. Warriorsi, druga momčad Zapada, ovom su pobjedom prekinuli niz od sedam poraza.

Utah Jazz je sinoć sa 112-97 bio bolji od Los Angeles Lakersa i tako drugu godinu zaredom osigurao nastup u doigravanju kao četvrtoplasirana momčad Zapada zahvaljujući omjeru pobjeda i poraza 47-33.

Donovan Mitchell, kandidat za najboljeg rookieja sezone, utakmicu je završio sa 28 koševa i zamalo upisao triple-double dodavši tome devet skokova i osam asistencija. Joe Ingles je dodao 22 koša.

Najbolji kod Lakersa bio je Josh Hart koji je zabio 25 koševa, dok je Tyler Ennis ubacio 22. Ivica Zubac je odigrao 13 minuta i u tom je vremenu upisao dva koša (šut iz igre 1/3), četiri skoka, jednu asistenciju i jedan blok.

Orlando Magic Marija Hezonje je poražen u Torontu sa 101-112, a hrvatski je košarkaš u 28 minuta upisao 14 koševa (šut iz igre 5/11, trice 3/3), tri skoka, pet asistencija i jednu ukradenu loptu. Aaron Gordon je dodao 16 koševa, a Shelvin Mack 11.

Vodeću momčad Istoka predvodio je CJ Miles sa 25 koševa.