Dva lica Podravke: Sjajan prvi i užasan drugi dio za poraz u LP

Rukometašice Podravke su nakon pobjede protiv Budućnosti (29-26) odigrale jako dobro poluvrijeme protiv europskih prvakinja iz Mađarske, ali su u nastavku jako pale i na kraju izgubile 43-28 (17-16)

Rukometašice Podravke Vegete u susretu su 2. kola skupine B Lige prvakinja izgubile na gostovanju kod aktualnih europskih prvakinja Gyõri ETO-a sa 43-28 (17-16).

Hrvatske prvakinje dobro su se držale tijekom prvog poluvremena koje je završilo sa samo golom prednosti domaćih (17-16), no u nastavku je uslijedio raspad sustava, posebice u obrani. Igračice Gyõra u drugih su 30 minuta zabile čak 26 golova.

Koprivnica: Podravka Vegeta i Kobenhavn Handball u 6. kolu EH Kupa i

Susret je praktički riješen u prvih osam minuta nastavka kada je Gyõr napravio seriju 6-0 i odvojio se na 23-16. Prednost domaćih rasla je sve do maksimalnih 16 (36-20).

Podravka pobjedom krenula s Ligom prvaka, pala Budućnost

Najefikasnije u sastavu Podravke bile su Dejana Milosavljević i Azenaide Danila Jose Carlos sa po osam golova, dok su kod Gyõri ETO-a najbolje bile Stine Bredal Oftedal s osam te Anne Mette Hansen i Veronica Kristiansen sa po sedam pogodaka.

Koprivnica: Utakmica 4. kola EHF kupa, HC Podravka Vegeta - Siofok KC

Podravka Vegeta u 3. će kolu za tjedan dana u Koprivnici ugostiti Borussiju iz Dortmunda.