Komentari 34

El Niño, što je s glavom? I kad može zabiti gol, Torres ne želi

1

Pitao sam Fernanda želi li izvesti jedanaesterac s obzirom da ga je on izborio. Međutim, rekao je da ne želi, opisao je anegdotu Mata s utakmice s Birminghamom

Pet mjeseci Fernando Torres vodio je borbu kako okrugli objekt poznat kao lopta ugurati iza gol-linije. 50 milijuna razloga otkako je prešao iz Liverpoola u Chelsea stvorilo je preteško breme u vidu zabijanja golova. Ono što mu je u dresu 'redsa' i Atletico Madrida išlo jednostavno kao mjenjanje čarapa, danas se pretvorilo u jednadžbu s dvije nepoznanice.

No, i tom teretu došao je kraj na ponovoljenoj utakmici FA Cupa između Chelseaja i Birminghama. Bar su tako mislili navijači londonskog kluba nakon što je El Niño izborio penal u 70. minuti. Torres je kod pripreme izvođenja kaznenog udarca imao konačno priliku zabiti, no odbio je i loptu je prepustio Juanu Mati!

- Pitao sam Fernanda želi li izvesti jedanaesterac s obzirom da ga je on izborio. Međutim, rekao je da ne želi jer nije pri vrhu liste onih koji izvode penale - otkrio je Torresov kolega iz reprezentacije.

- Fernando je moj prijatelj i ja mu samo želim dobro. Ne znam zašto je odbio pucati - izjavio je Mata.

Je li se Torresu uvukao strah od zabijanja golova ili ga je mučilo da ne postane predmet poruge u slučaju da promaši, nije jasno, ali sigurno je da ga još devet minuta dijeli od 24 sata bez postignutog gola.

Mata je promašio penal za 3-0.