Komentari 29

El Shaarawy sebi je poklonio pobjedu Milana za rođendan

1

Stephan El Shaarawy nije mogao zamisliti bolju proslavu 20. rođendana zabivši pobjednički gol za pobjedu Milana 1-0 protiv Geno. Stao je niz od tri poraza

Nogometaši Milana napokon su nekog pobijedili. "Žrtvu" su pronašli u Genoi koju su u sklopu 9. kola Serie A na San Siru savladali s minimalnih 1-0.

Gol za pobjedu "rossonera" zabio je u 77. minuti Stephan El Shaarawy. Bio mu je to već šesti ovosezonski gol u elitnom razredu talijanskog nogometa (od 10 golova Milana ukupno), a zabio ga je na svoj 20. rođendan, iz blizine pospremivši lijepu asistenciju Ignazija Abatea s desne strane.

Milan je tako prekinuo niz od tri vezana poraza (dva u Seriji A i jedan u Ligi prvaka) i ostvario tek treću ovosezonsku pobjedu koja mu je donijela barem privremeni skok na deveto mjesto na ljestvici.

U drugoj subotnjoj odigranoj utakmici 9. kola Siena i Palermo remizirali su na Artemio Franchiju 0-0. Hrvatski napadač Igor Budan ušao je u igru u 84. minuti, ali nije uspio svom Palermu pomoći da dođe do druge ovosezonske pobjede.