Komentari 317

Elche šokirao u nadoknadi, ali sudac gurnuo Real do pobjede

4

Nogometaši Reala u 6. kolu Primere došli su do tijesne pobjede kod Elchea 2-1 uz veliku pomoć suca, koji im je poklonio penal u nadoknadi. Ronaldo je zabio dvaput

Real Madrid držao je minimalnu, ali sigurnu pobjedu kod Elchea u šestom kolu Primere nakon što su gosti poveli preko Cristiana Ronalda u 51. minuti. A onda je u drugoj minuti sudačke nadoknade Boakye šokirao Ancelottijevu momčad zabivši glavom za veliko izjednačenje.

Sedamnaestoplasirana momčad lige bila je nadomak velikog iznenađenja i boda protiv Reala, a onda je glavni sudac u posljednjim trenucima odlučio da 'kraljevski klub' mora pobijediti. U trećoj minuti nadoknade nakon ubačaja iz kornera, nakon hrvanja Carlosa Sancheza i Pepea u 16-ercu, sudac je odlučio pokazati na bijelu točku davši do znanja da je portugalski branič Reala fauliran u napadu, iako je Pepe srušio protivnika na travnjak.

Ono što se rijetko pa gotovo nikad ne sudi kao najstroža kazna bio je poklon Realu, kojeg je uspješno realizirao Cristiano Ronaldo zabivši za 2-1 pobjedu u 96. minuti utakmice.

Luka Modrić odigrao je do 81. minute kad je izašao iz igre.

Nakon remija s Villarrealom, Madriđani su zadržali priključak za Barcelonom i Atletico Madridom za kojima zaostaju dva boda.