Komentari 8

Evo gdje gledati Luku i Kovu u borbi za polufinale Lige prvaka

3

Hrvatske reprezentativce očekujemo na terenu od prve minute, a spektakularan dvoboj čeka nas i u Napulju, gdje će snage odmjeriti Napoli i Milan

Mateo Kovačić protiv Luke Modrića, drugi dio.

Chelsea - Real Madrid (0-2)

Na Stamford Bridgeu od 21 sat susreću se Chelsea i Real Madrid u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka.

Ulozi su ogromni, no 'plavci' ne smiju kalkulirati. 'Kraljevi' nose dva gola prednosti (2-0) iz susreta na Santiago Bernabeuu, a pobjednik u polufinalu ide na boljeg iz ogleda Bayerna i Manchester Cityja. 'Građani' su prvu utakmicu dobili rezultatom 3-0.

POGLEDAJTE VIDEO:

Trening Chelsea uoči uzvratne utakmice Lige prvaka protiv Real Madrida 03:08
Champions League - Quarter Finals - First Leg - Real Madrid v Chelsea

Hrvatske reprezentativce očekujemo na terenu od prve minute. Uostalom, Frank Lampard i Carlo Ancelotti odmarali su Kovačića i Modrića u ligaškim ogledima igranima za vikend kako bi bili potpuno spremni za spektakl u Londonu.

Utakmicu u izravnom prijenosu možete gledati na kanalu ArenaSport 7 s početkom u 21 sat.

Modriću i Kovačiću sudi čovjek koji je uništio snove Vatrenima: 'Jedan od najgorih koje znam'
Real odlučio: Modrić će postati najstariji igrač u povijesti kluba!

Napoli - Milan (0-1)

Spektakularan dvoboj čeka nas i u Napulju, gdje će snage odmjeriti Napoli i Milan, koji nosi gol prednosti iz prve utakmice.

Najveće pojačanje domaćina u uzvratnom susretu bit će povratak Victora Osimhena, koji je zbog ozljede propustio dva susreta s Napolitancima, te utakmicu s Lecceom, no dobio je 15-ak minute u subotu protiv Verone, pa ga danas očekujemo u početnom sastavu. Khvicha Kvaratskhelia također je odmarao za vikend kako bi dočekao susret s Milanom u optimalnom stanju.

Champions League - Quarter Finals - First Leg - AC Milan v Napoli

Ante Rebić u prvoj je utakmici dobio posljednjih desetak minuta, a protiv Bologne je u subotu odigrao cijelu utakmicu.

Uzvratnu utakmicu Napoli-Milan možete gledati na kanalu ArenaSport 1.