Komentari 39

Evo kad se 'vatreni' vraćaju kući

Nažalost, Hrvatska nije uspjela osvojiti toliko željeni trofej pobjednika Lige nacija i eru Luke Modrića zaključiti najsjajnijom medaljom. Hrvatska je nakon drame penala osvojila novo srebro

Hrvatska nogometna reprezentacija izgubila je finale Lige nacija protiv Španjolske nakon drame penala. Ni ovoga puta 90 minuta nogometa nije bilo dovoljno, još jednom smo otišli do raspucavanja, ali nije bilo sreće. Španjolci slave naslov, a Vatreni se kući vraćaju sa srebrom oko vrata.

POGLEDAJTE VIDEO:

[TOP 3 VIJESTI DANA] Dobrodošli u Crotterdam: 25.000 dobro raspoleženih hrvata feštalo prije velikog finala 01:11

Nažalost, Hrvatska nije uspjela osvojiti toliko željeni trofej pobjednika Lige nacija i eru Luke Modrića zaključiti najsjajnijom medaljom. Španjolci su bili koncentriraniji i hrvatski reprezentativci kući se vraćaju s još jednim srebrom.

POGLEDAJTE EMISIJU UŽIVO:

I to je ogroman uspjeh sam po sebi. Pa premda bi navijači dočekali i svoje srebrne Vatrene, organiziranog dočeka na Trgu bana Josipa Jelačića neće biti. Iz HNS-a su prije dva dana izvijestili da će se nešto organizirati samo ako osvojimo zlato.

U suprotnom, reprezentativci će dobiti prijeko potreban odmor i svatko ide svojim putem.

Što znači da će dio njih odmah na odmor, no dio će se vratiti u Hrvatsku. Avion s reprezentativcima kreće iz Rotterdama u ponedjeljak u 11 sati, u Zagrebu bi trebao biti oko 12:20.