Komentari 48

Ovako što se ne viđa svaki dan: Dao je fenomenalan gol petom!

1

Unazad četiri sezone nazabijao se spektakularnih i sjajnih golova. Zadnje dvije zabio je 31 gol i uvijek kada igra opravda očekivanja. I ponekad se zaista čini da što je stariji to je bolji

Godinama se tražio u Juventusu. I premda nikad nije bio loš - ne, za Fabia Quagliarellu se zaista nikad nije moglo reći da je podbacio - u Juventusu ipak nije zadovoljio i nije pokazao puni potencijal. Tek kada je prešao u Torino, a onda i u Sampdoriju, majstor iz okolice Napulja pokazao je što zna.

Unazad četiri sezone nazabijao se spektakularnih i sjajnih golova. Zadnje dvije zabio je 31 i uvijek kada igra opravda očekivanja. I ponekad se zaista čini da što je stariji to je bolji. Kao vino.

Njegova Sampdoria u nedjelju u večernjem terminu dočekala je Napoli i nadigrala ga 3-0. Pretendent na naslov ovoga puta nije uspio okrenuti utakmicu u svoju korist kao što je to bio slučaj s Lazijem i Milanom, a Carlo Ancelotti čupao je kosu.

No, samo je mogao slegnuti ramenima nakon što je Quagliarella izveo majstoriju. Ovo je bio njegov potez sezone.

Bio je to gol za konačnih 3-0, a Fabio je stao pred navijače i raširio ruke. Sjajan trenutak calcio romantike.

Defrel je zabio prva dva, jedan u 11. drugi u 32. minuti. Napoli je ostao kratkih rukava i doživio prvi poraz u sezoni, koji bi malo mogao poljuljati redove momčadi sa San Paola.

Juventus je nakon tri kola jedini maksimalan. Osim njega, poraz još nisu doživjeli Sassuolo i Fiorentina.

Luda utakmica Sassuola, Pjaca zaigrao

Sassuolo je kod kuće s 5-3 pobijedio Genou, ludim preokretom u zadnjih deset minuta prvog poluvremena, od 0-1 (Platek 27.) do 4-1 (Boateng 34., Lirola 38., Babacar 41., autogol Spollija 45.).

U nastavku je Ferrari u 62. zabio i za 5-1, a poraz su ublažili Pandev u 70. i Platek u 83.

Fiorentina je kod kuće golom Marca Benassija u 73. minuti s 1-0 pobijedila Udinese, a Marko Pjaca ušao je u 64. minuti.

Lazio je s 1-0 u Rimu pobijedio Frosinone, zabio je Luis Alberto u 49. Badelj je ušao u 90. minuti, dok je za goste Stipe Perica izišao u 71.

Atalanta je kod kuće izgubila od Cagliarija s 1:0, zabio je iz slobodnog udarca Barella u 45. minuti, Pašalić je za domaćina igrao 72 minute, a za goste su i Srna i Bradarić igrali cijeli susret. Chievo i Empoli odigrali su 0-0.