Komentari 19

Ferdinand: "Za mene će John Terry uvijek biti najveći idiot"

1

Engelski branič Rio Ferdinand izdao je autobiografiju u kojoj je opleo po bivšem suigraču iz reprezentacije Johnu Terryju koji je svojedobno izvrijeđao njegova brata

Rio Ferdinand ne zaboravlja Johnu Terryju rasistički skandal iz 2011., kada je branič tijekom ligaške utakmice na rasnoj osnovi izvrijeđao njegovog brata Antona.

- Najveći idiot za mene uvijek će biti John Terry - napisao je Rio Ferdinand u autobiografiji, čiji je dio objavio The Sun.

Terry je koristio jako ružne riječi vrijeđajući mlađeg Ferdinanda.

- Kao kapetan engleske reprezentacije i moj suigrač u obrani mogao je mnoge poštedjeti boli da je odmah priznao da su mu riječi izletjele u žaru borbe. Nikad nisam s Johnom razgovarao o tom slučaju. Više ne razgovaram s njim, a tri godine kasnije smatram da mu ne mogu oprostiti to. Anton i ja bismo prihvatili ispriku, ali nikad nam nije dao tu priliku.

Terry je oslobođen optužbi da je rasno vrijeđao, ali ga je savez kaznio za korištenje uvredljivih riječi.

Branič Chelseaja tada je dobio podršku suigrača Ashleyja Colea, a Ferdinand priznaje da je tada puklo i njihovo prijateljstvo.

- Ashley i ja dugo smo bili prijatelji. Znali smo se od malih nogu. Ali za mene je to puklo kad je on podržao Terryja. On je izdao Antona, kojeg je također znao godinama.

Varaždin - Dinamo 0-1: Vidović izvukao 'modre', Dabro ih propustio šokirati u završnici
NOĆENJE NA VRHU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a mogao je to napraviti i ovaj put da je Dabro kaznio grešku Theophilea. Vidović je zabio pobjednički gol za samo 53 sekunde u drugom poluvremenu

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.
VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem