JOŠ MALO DO UTAKMICE
FOTO Nema zafrkancije, ozbiljni 'vatreni' krenuli prema Torontu!
ALEXANDRIA - Hrvatska nogometna reprezentacija u ponedjeljak je ujutro po američkom, a popodne po hrvatskom vremenu, krenula za Toronto gdje će odigrati utakmicu drugog kola SP-a protiv Paname (srijeda, 1 sat ujutro). U fotogaleriji možete vidjeti njihova raspoloženja tijekom odlaska iz Alexandrije
Hrvatska nogometna reprezentacija u ponedjeljak je krenula iz Alexandrije prema Torontu.
U kanadskom će gradu ''vatreni'' odigrati drugo kolo Svjetskog prvenstva.
Utakmica je na rasporedu u srijedu u 1 sat ujutro po hrvatskom vremenu.
Za razliku od odlaska u Dallas, ovoga puta nije se okupio ogroman broj navijača ispred hotela "vatrenih", ali svejedno je bilo onih koji su htjeli pozdraviti naše nogometaše.
U Alexandriji je, inače, bilo tek oko 9 sati ujutro kada su krenuli ''vatreni''.
Naravno, imali su jaku policijsku pratnju.
'Vatreni' su djelovali prilično usredotočeno na zadatak koji je na stolu.
Svi su reprezentativci dali ozbiljan i zamišljen dojam.
To je sasvim razumljivo, pred Hrvatskom je vrlo važna utakmica SP-a.
U slučaju poraza 'vatreni' mogu završiti u jako nezgodnoj situaciji za prolaz skupine.
Tako da su tri, ili barem bod, skoro imperativ u drugom kolu SP-a.
Izbornik Dalić s Hrvatskom je prošao već puno tih važnih utakmica.