Komentari 47

Garcia spašavao crvenim u 93., Barca je iščupala bod u Bilbau

Inigo Martinez doveo je Athletic u vodstvo u 50. minuti, ali Memphis Depay 15 minuta prije kraja postavio je konačnih 1-1 u subotnjem derbiju drugog kola La Lige

Nogometaši Athletica i Barcelone odigrali su večeras u Bilbaou 1-1 u drugom kolu španjolskog prvenstva.

POGLEDAJTE VIDEO: Messi u Parizu

Messi maše fanovima u Parizu nakon transfera u PSG VIDEO

Athletic je bio bolji, osobito u prvom poluvremenu, kada su imali brojne prilike. Vodeći pogodak postigao je Inigo Martinez u 50. minuti, a izjednačio je Memphis Depay u 75. minuti. To mu je prvi gol za "blaugranu".

LaLiga - Athletic Bilbao v FC Barcelona

Athletic je imao sjajnu priliku u nadoknadi, kada je Nico Williams izašao pred vratara nakon greške Erica Garcije, ali ga je stoper Barcelone na vrijeme srušio.

Garcia je dobio izravan crveni karton, a Martinez nije mogao puno učiniti iz slobodnog udarca pa je utakmica završila remijem.

Athletic ima dva boda iz prva dva kola, dok je Barcelona ima četiri boda.