Komentari 96

Goropadni Ante Rebić! Utrpao je dva komada u samo 69 sekundi

9

Crotone je na San Siru popio četiri komada do 70. minute, a terorizirali su ih Zlatan Ibrahimović i Ante Rebić, svaki s po dva gola. Momak iz Vinjana prvo je zabio glavom pa nogom

Dugo je Milan čekao Antu Rebića da proradi ove sezone, do kraja siječnja zabio je samo jedan gol u 16 utakmica, a onda mu se napokon otvorilo.

Nakon gola Bologni prošli vikend, hrvatski nogometni reprezentativac zabio je dva fenjerašu Crotoneu (4-0) u nedjelju na San Siru. I to u razmaku od samo 69 sekundi!

POGLEDAJTE VIDEO: Rebićeva inicijacija u Milanu

01:08

Oba puta Imoćaninu je asistirao Hakan Calhanoglu. Prvo je Turčin ubacio iz kornera, a Rebić pogodio glavom, a čim se krenulo s centra sjurili su se "rossoneri" u novi napad. Ovaj put ubačaj je došao s druge, desne strane, a Rebić atraktivno zakucao nogom iz okreta.

Prvi Rebićev gol možete pogledati OVDJE, a drugi OVDJE.

Bili su to golovi za 3-0 i 4-0, a vodeći sastav Serie A već je ranije bio osigurao pobjedu jer je u 30. i 64. minuti dvama golovima Crotone slomio tko drugi nego Zlatan Ibrahimović

Trinaesti i četrnaesti prvenstveni ove sezone znači da se izjednačio na drugom mjestu s Romeluom Lukakuom iz Intera, dva više ima Juventusov Cristiano Ronaldo. Ibra je tako došao i do nevjerojatne brojke od 500 klupskih golova u karijeri.

Nedugo nakon Rebićevih golova i on i Ibrahimović izašli su iz igre, a ušli su Norvežanin Jens Petter Hauge i Mario Mandžukić. Igrala se 73. minuta.

Ibrahimović se povjerio kojeg je suigrača mrzio: U cijeloj karijeri bila su trojica ili četvorica ljudi

Mandžo je u 86. minuti imao jako lijepu priliku zabiti prvijenac za Milan iz jedne gužve na petercu, ali gosti su mu nekako pred gol-linijom to uspjeli očistiti.

Milan se tako vratio na prvo mjesto s dva boda prednosti pred Interom, dok je Juve na sedam bodova zaostatka, s utakmicom manje. Crotone ostaje posljednji sa samo 12 bodova, četiri boda ispod crte ispadanja i pozicije koju drži Torino.