Komentari 5

Guay pobijedio u spustu u Val Gardeni, Natko bez bodova

1

Od hrvatskih predstavnika nastupio je samo Natko Zrnčić-Dim koji je sa 3.65 sekundi završio na 44. mjestu. Slavio je Erik Guay ispred Jansruda te Clareyja

Erik Guay pobijedio je na spustu koji se danas vozio u talijanskoj Val Gardeni. Kanađanin je do druge spustaške pobjede, a četvrte ukupno, u karijeri stigao s vremenom 1:56.65.

Do drugog mjesta stigao je Norvežanin Kjetil Jansrud s 12 stotinki zaostatka, dok je treći bio Francuz Johan Clarey s 24 stotinke zaostatka.

Vodeći u ukupnom poretku spusta nakon današnje utrke je Aksel Lund Svindal koji je danas završio četvrti. Norvežanin je vodeći i u ukupnom poretku Svjetskog kupa sa 510 bodova.

Od hrvatskih predstavnika nastupio je samo Natko Zrnčić-Dim koji je sa 3.65 sekundi završio na 44. mjestu, dok je Ivica Kostelić pauzirao nakon osvojenog 18. mjesta u Super G-ju.