Komentari 11

VIDEO Kovačić je izlazio iz igre na Marakani, pogledajte kako su reagirali navijači Zvezde

5

Hrvatski dvojac iz Manchester Cityja ustvrdio je da Zvezda ima kvalitetnu momčad i da nije slučajno u Ligi prvaka, a odgovarali su i na pitanja o reprezentaciji Srbije. "Uvjeren sam da će im se posložiti", kaže Joško

Joško Gvardiol i Mateo Kovačić bile su najtraženije mete srpskih novinara poslije sudara Crvene zvezde i Manchester Cityja (2-3) u zadnjem kolu grupne faze Lige prvaka.

Izabel Kovačić pokazala što rade Gvardiol i Mateo u slobodno vrijeme: 'Ovo je stvarni život...' 00:43

Dok je najskuplji stoper svijeta ostao čitavu utakmicu na klupi, Kova je odigrao 75 minuta i napustio travnjak pri 2-0 vodstvu "građana". Tijekom utakmice mogli su se čuti zvižduci s tribina na njegov račun, ali kada je izašao iz igre, toga nije bilo. Srpski navijači su ga bez ikakvog pogrdnog uzvika ispratili iz igre.

Video pogledajte OVDJE

- Drago mi je da smo pobijedili posljednju utakmicu, pogotovo jer smo htjeli odmoriti neke igrače jer znamo da nam raspored u Engleskoj nije lagan - kazao je Gvardiol pa dodao:

Premier League - Luton Town v Manchester City

- Čestitam dečkima na pobjedi. Atmosfera je bila lijepa, prvi put sam ovdje i nadam se da ću doći opet.

Crvena zvezda - Man. City 2-3: Golijada na Marakani! Pepove rezerve ispratile Srbe iz Europe
Crvena zvezda -   Man. City 2-3: Golijada na Marakani! Pepove rezerve ispratile Srbe iz Europe

Realno, Zvezda nas je namučila

Pohvalio je i Crvenu zvezdu.

- Moram reći da su jako kvalitetna momčad, nije bilo lagano. Realno gledano, namučili smo se u ove dvije utakmice.

Champions League - Manchester City Press Conference

Lijepim riječima za srpskog prvaka i atmosferu na Marakani pridružio se i Kovačić.

- Bila je teška utakmica. Najvažnije je da smo dobili. Atmosfera je bila dobra, utakmica teška kao i svaka danas. Dosta dobro, dosta dobro mi se čini Zvezdina momčad - kazao je Kova, kojeg su u nekoliko navrata tijekom utakmice izviždali domaći navijači. Ipak, kad je izlazio iz igre, suzdržali su se nepotrebnih zvižduka.

VIDEO Englezi su ispijali pivo u Beogradu, krenuo je kaos. Evo kako je izgledao napad Delija

- Igrali su dobro, agresivno. Znali smo da su dobra momčad i da nisu bez veze u Ligi prvaka. Čim si tu, znači da je momčad dobra i bila je teška utakmica.

Champions League - Group G - Crvena Zvezda v Manchester City

Gvardiol nije pratio Srbiju u kvalifikacijama za Euro

Potom su uslijedila novinarska pitanja o ždrijebu za Euro, na što su obojica istaknuli da se radi o teškoj grupi te da je cilj dogurati što je dalje moguće. A zanimalo je srpske medije i prate li naši nogometaši rezultate srpske reprezentacije.

- Na SP-u u Kataru sam ih pratio, naravno. U kvalifikacijama nisam. Znamo da su kvalitetna momčad s kvalitetnim izbornikom i uvjeren sam da će im se posložiti neke stvari.