Komentari 165

Hajduk ruši rekorde. U 62 dana je došao do 100 tisuća članova

Jedinstvena hajdučka obitelj s ponosom nosi svoje simbole i brani svoje boje, vođena idealima i čistim srcem punim beskonačne ljubavi zapisane u genima, objavio je Hajduk na društvenim mrežama

Hajduk je u subotu slavio u 25. kolu HNL-a pobjedom od 1-0 na Poljudu protiv Istre 1961, a u nedjelju je klub na društvenim mrežama objavio kako je u samo 62 dana u 2024. godini došao do brojke od 100.000 članova kluba!

- Već 113 godina ime Hajduk s ponosom u srcu nose ljudi koji slijede temeljne vrijednosti iza tog imena: junaštvo, čojstvo, poštenje, drugarstvo, prkos moćnome i zaštita slabome. Članska iskaznica sredstvo je identifikacije takvih ljudi, a po drugi put u povijesti kluba došli smo do brojke od 100 tisuća članova, ovaj put u rekordnom vremenu - objavio je Hajduk.

POGLEDAJTE VIDEO: Sažetak Hajduk - Istra 1961

sažetak hajduk istra 01:36

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Splitski je klub prošle godine imao nešto više od 105.000 članova, bila je to brojka kojom je Hajduk konkurirao i velikim europskim klubovima. Čini se kako je, ipak, ove godine navijačka euforija na još većoj razini, pa su tako 'bili' 2. ožujka došli do jubilarne brojke od sto tisuća.

- Jedinstvena hajdučka obitelj s ponosom nosi svoje simbole i brani svoje boje, vođena idealima i čistim srcem punim beskonačne ljubavi zapisane u genima - dodali su iz Hajduka.

Prošle je godine Hajduk došao do brojke od 100.000 članova 28. rujna.

VIDEO Dinamo novi-stari prvak! Kapetan Ademi za 25. HNL titulu
JUBILEJ NA MAKSIMIRU

Guedes je ostavio "bijelo-plave" na cjedilu crvenim kartonom u 60. minuti, a 12 minuta poslije kapetan Ademi naklonio se na petercu na ubačaj Mišića i zabio za naslov "modrih" dva kola prije kraja

VIDEO Daliću, imaš centarfora! Čudesni Gvardiol utrpao je dva gola, Haaland ga samo gledao
SAMO TRPA

Dva je gola zabio hrvatski reprezentativac i to oba desnom nogom. Imao je City penal u sudačkoj nadoknadi, a iako su neki od suigrača htjeli da ga izvede, on je samo odmahnuo i poručio da je zabio dva gola
Pa-pa, titula! Varaždinci šokirali Sopićeve trupe, čudesni Drožđek zabio je dva prekrasna gola
VARAŽDIN - RIJEKA 3-1

Promiješao je momčad Željko Sopić u Varaždinu, ali to mi nije donijelo ništa dobro jer su od prve minute dominirali izabranici Nikole Šafarića i na kraju zasluženo slavili