Komentari 14

Hajduk Tičinovića posudio Karlovcu na godinu dana

1

Mario Tičinović će narednu sezonu provesti u Karlovcu, javila je Radio Mražnica. Mladi veznjak se nada da će se sada napokon moći naigrati

Kako je i bilo najavljivano, ostankom Hajduka u Europi Mario Tičinović (privremeno) napušta klub. 'Bili' su prošli bukureštanski Dinamo i otvorene su im šanse protiv Uniree da napokon zaigraju u skupini EL-a.
Tičinović će predstojeću sezonu zaigrati za prvoligaša Karlovac, a to je potvrdio i sportski direktor Dražen Mejašić, piše SN. Mladi veznjak i hrvatski U-19 nogmetni reprezentativac tako će se publici predstaviti već sljedeće subote u ogledu s Dinamom na Maksimiru, ako liječnički pregled protekne u redu. Klauzula u ugovoru koju je zahtjevao pri produljenju ugovora s Hajdukom kazala je da Tić mora odigrati barem 65 posto utakmica u sezoni, no nije mu udovoljeno. Bio je i na popisu za susret s Dinamom, a izostanak je ukazivao na skori odlazak. Možda će se u gradu na četiri rijeke više naigrati.