Komentari 76

Hajdukovci deklasirali Belišće pa pokazali da imaju veliko srce

Nakon utakmice u Slavoniji u kojoj je Hajduk pobijedio Belišće s 5-1, djeca su istrčala na teren i okupirala su splitske igrače kako bi se domogli njihovih dresova i hlačica

Hajduk je u osmini finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa svladao trećeligaša Belišće s uvjerljivih 5-1.

Hajduk - Škendija 3-1 (juniorska LP) VIDEO

'Bili' su utakmicu u gostima otvorili s najjačim sastavom, a trostruki strijelac bio je Marko Livaja koji prvi gol zabio već u 4. minuti susreta. Uz njega se u strijelce upisao Marin Ljubičić, a jedini gol za Belišće zabio je Silivio Aničić i to minutu nakon što je Hajduk poveo.

Podrška s tribina Hajdukovcima nije izostajala, a prava ludnica krenula je nakon završetka utakmice kada su djeca iz Slavonije okupirala igrače Hajduka. Glavne zvijezde Danijel Subašić i Marko Livaja posebno su razveselili djecu, a hajdukov ljubimac poklonio je svoj dres jednom dječaku na štakama. Suba mu je nakon toga prišao te ga je zagrlio.

Djeca su tražila od igrača dresove, hlačice, selfie, a najsretniji kući su otišli s vrijednim suvenirima.

"Veliko srce naših gostiju!", napisali su iz Belišća na društvenim mrežama.

POGLEDAJTE VIDEO: SA SAROM LUZAR SMAJIĆ NA TRENINGU