Hat-trick Olića, asistencija Pranjića za 10-0 Bayerna | 24sata

Komentari 7

Hat-trick Olića, asistencija Pranjića za 10-0 Bayerna

1

Nogometaši Bayerna pobijedili su u prijateljskoj utakmici Stuttgarter Kickerse 10-0. Čak tri gola zabio je Olić, a za 1-0 asistirao je Danijel Pranjić

Hrvatski napadač Ivica Olić postigao je tri gola za Bayern u prijateljskoj utakmici protiv trećeligaškog Stuttgarter Kickersa, u kojoj je Bayern deklasirao svog domaćina s 10-0. Malo je tko mogao očekivati dvoznamenkasti broj Bayernovih golova nakon prvog poluvremena, budući da je semafor tada pokazivao tek 0-1. No, čak devet golova uspjeli su postići nogometaši Bayernovog novog trenera Louisa van Gaala u drugom poluvremenu, a tri od njih Ivica Olić, koji je odigrao cijelu utakmicu. Olić je bio strijelac u 58., 68. i 83. minuti. Uz njega, trostruki strijelac bio je i mladi Thomas Müller. Dva gola zabio je Mario Gomez, prvi i deseti za Bayern. Prvi je zabio u 15. minuti, i to na asistenciju odnosno centaršut as lijeve strane Danijela Pranjića, koji je odigrao samo prvo poluvrijeme. Po jednom su se u strijelce za bavarskog giganta još upisali Hamil Altintop i Andreas Görlitz.