Komentari 53

Idući suparnici 'kauboja' Srbi dobro su namučili Španjolce

5

Srpski rukometaši dobro su namučili Španjolsku prije nego su u zadnjim minutama ispustili pobjedu, 26-21. Idući suparnici Kaubojima ( utorak ) poslali su jasnu poruku

Srpski su rukometaši tek u završnici popustili pred jakom Španjolskom. Idući suparnici izabranika Slavka Goluže tek su u finišu susreta pali i izgubili 26-21. U jednom su trenutku vodili i s četiri razlike protiv Španjolaca, ali na kraju im je ipak ponestalo snage.

Srbi su krenuli vrlo odlučno u susret. Poveli su uvjerljivo protiv Španjolaca i pobjegli im na četiri gola prednosti pred kraj poluvremena . U nastavku im je posao otežao španjolski golman koji se konačno razbranio i Srbi su teže dolazili do golova.

Jose Kombrados u pola sata igre dopustio je protivnicima tek sedam pogotka. Omogućilo je to španjolskim igračima da se vrate u susret i preokrenu rezultat.

Španjolci su za to isto vrijeme zabili 16 golova i zaredali šest golova, da nisu dopustili protivnicima da zabiju ijedan. Španjolci kontrama i čvrstom obranom uništili Srbiju.

Srbija idući susret igra upravo protiv Hrvatske, koja je danas lako svladala Koreju 31-21. Međusobni sraz dviju momčadi u kojem kauboji traže revanš za posljednji pretrpljeni poraz na rasporedu je u utorak  31. srpnja u 17.15 po našem vremenu.