Komentari 92

IFFHS ljestvica: Dinamo na 41. mjestu, Hajduk niti među 400

1

Dinamo je nakon plasmana u Ligu prvaka ubilježio novi skok, a sa 166 bodova dijeli mjesto sa španjolskom Sevillom i brazilskim Palmeirasom. Barcelona je prva

Hrvatski prvak Dinamo napredovao je za šest mjesta i od ovog se mjeseca nalazi na 41. mjestu najboljih svjetskih klubova prema kriterijima Instituta za nogometnu povijest i statistiku (IFFHS) iz Kölna...

Maksimirski klub je nakon plasmana u Ligu prvaka ubilježio novi skok, a sa 166 bodova dijeli mjesto sa španjolskom Sevillom i brazilskim Palmeirasom. Od hrvatskih klubova, među najboljih 400, koliko ih svaki mjesec objavljuje IFFHS, nalazi se još samo Varaždin na 239. mjestu.

Na prva su dva mjesta i u rujnu europski prvak Barcelona i njezin najveći rival Real Madrid. Na treće se mjesto probio engleski prvak Manchester United koji je zamijenio pozicije s pobjednikom Europa lige Portom. Krug pet najboljih svjetskih klubova zatvara talijanski Inter.