Komentari 11

Igrač Osijeka najavio borbu za naslov prvaka, a Teklić mu uzvratio: Hajduk igra bejzbol?!

Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? Tri bitna boda, idemo dalje zajedno, napisao je igrač Osijek Vinko Petković nakon pobjede protiv Hrvatskog dragovoljca

Osijek je u 22. kolu Prve HNL u gostima slavio protiv Hrvatskog dragovoljca s 3-1 te se vratio na drugo mjesto ljestvice.

Damjan Bohar u Osijeku 02:28

Domaći su već u osmoj minuti poveli, ali Osijek je okrenuo rezultat u svoju korist i došao do vrijedna tri boda. Sve dvojbe oko pitanja pobjednika Osijek je razriješio u 81. minuti nakon što je Mijo Caktaš zabio za 3-1. Bio je to njegov drugi nastup za Osijek i drugi gol.

Krilni napadač Osijeka, Vinko Petković (26) na društvenim se mrežama pohvalio nakon pobjede protiv Dragovoljca te je napisao: Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kad?

Petković je dobio podršku brojnih obožavatelja i osječkih navijača pored kojih je komentar ostavio i Tonio Teklić, igrač Hajduka koji je trenutačno na posudbi u Varaždinu.

"A što Hajduk igra bejzbol?!", napisao je Teklić na Petkovićevu objavu, a njegov komentar prikupio je više od 1700 'lajkova'.

Hajduk je trenutačno četvrti na prvenstvenoj ljestvici s osvojenim 41 bodom, odnosno zaostaje pet bodova za vodećim Dinamom iza kojeg slijede Osijek i Rijeka s po 43 boda. Hrvatski dragovoljac drži začelje sa svega sedam bodova.