Komentari 2

Igrači Gorice se posvađali oko izvođenja penala: Julardžija se naljutio, a onda tješio Suka

3

Julardžija je krenuo prema lopti nakon što je Zdenko Lovrić s VAR sobom potvrdio najstrožu kaznu za Varaždince, no Joey Suk nije mu htio prepustiti izvođenje

Devedeseta je minuta, tvoja momčad dobila je penal pri izjednačenom rezultatu. Želiš postati junak, ali ti netko drugi uzme loptu, a onda i promaši udarac s 11 metara. Upravo se to dogodilo Edinu Julardžiji na utakmici Gorica - Varaždin.

Mladi veznjak Gorice krenuo je prema lopti nakon što je Zdenko Lovrić s VAR sobom potvrdio najstrožu kaznu za Varaždince, no Joey Suk nije mu htio prepustiti izvođenje.

Gorica i Varaždin sastali se u 17. kolu SuperSport HNL-a

- Edooo, bez svađe! - vikao je s klupe Željko Sopić.

Netko pametan je odlučio, pošto smo zadnji, da igramo za 3 dana
Veliko istraživanje: Hajduk dao najviše minuta igračima iz svoje škole nogometa, Slaven na dnu

Nizozemac je promašio penal za pobjedu, uhvatio se za glavu, ali prvi koji ga je došao utješiti bio je upravo Julardžija. Krasna gesta mladog nogometaša koja je zaslužila svaku pohvalu.

Gorica u 90. minuti promašila penal za pobjedu, vratar Varaždina Radošević obranio Sukov udarac

Podsjetimo, bila je to prilika za Goricu da dođe do druge ovosezonske pobjede, a na nju će čekati najmanje do subote kada gostuje kod Dinama.