Komentari 68

Iniesta i Cesc Fabregas složni: Ovo nije kraj Barcelonine ere!

1

'Barcelona će se svejedno vratiti. Igramo nogomet zato što ga volimo. Trudimo se pružiti zadovoljstvo ljudima koji nas podupiru i koji u ovom trenutku pate koliko i mi'

Ovo nije kraj Barcelonine ere!. složili su se po svršetku utakmice protiv Chelseaja i svog ispadanja Barcelonini vezni nogometaši Andres Iniesta i Cesc Fabregas...

- Nogomet danas nije bio pravedan prema nama. Ponekad je tako. Dominirali smo obadvama dvobojima, no detalji su presudili – rekao je Iniesta, inače strijelac drugog gola za Barcelonu u 2-2 remiju, dodavši:

- Barcelona će se svejedno vratiti. Igramo nogomet zato što ga volimo. Trudimo se pružiti zadovoljstvo ljudima koji nas podupiru i koji u ovom trenutku pate koliko i mi.

Cesc Fabregas nadovezao se na suigrača:

- Chelseajev stil nije nam odgovarao. Bili smo superiorni i kreirali dosta prilika. Nažalost, nogomet ponekad nije pravedan.

- Kada smo već morali izgubiti, drago mi je da smo to učinili u stilu, ostavši vjerni našem načinu igre.

- Imam 24 godine i nikad nisam vidio da publika u porazu reagira ovako pozitivno. Navijačima poručujem da ćemo se vratiti iduće sezone jer Barcelona je sjajna momčad.

Pique na poluvremenu završio u bolnici

Barcelonin nogometaš Gerard Pique završio je u bolnici tijekom poluvremena utakmice u kojoj je njegova momčad odigrala 2-2 protiv Chelseja i ostala bez finala Lige prvaka…

Pique se u 15. minuti sudario s vlastitim vratarom Victorom Valdesom. Dobio je udarac u glavu i nekoliko je trenutaka izgledao dezorijentirano. Nakon što su mu liječnici na terenu ukazali prvu pomoć, kratko je nastavio igrati, ali je u 26. minuti ipak morao izaći s terena.

Sportski direktor katalonskog kluba Andoni Zubizarreta potvrdio je da je 25-godišnji branič odvezen u bolnicu u Barceloni kako bi se pregledima utvrdilo je li došlo do bilo koje vrste ozljede mozga. Zasad nema informacija o ishodima liječničkih testova.