Komentari 12

Inter je srušio Lazio u derbiju te se vratio u borbu za Europu

6

Pobjednik je bio odlučen praktički u roku od dvije minute kada su početkom drugog dijela zabili Banega (54') i Icardi (56'), da bi konačan rezultat drugim golom postavio Icardi u 65.

Nogometaši Intera slavili su kod kuće u susretu 18. kola talijanskog prvenstva protiv Lazija 3-0.

Pobjednik je bio odlučen praktički u roku od dvije minute kada su početkom drugog dijela zabili Banega (54') i Icardi (56'), da bi konačan rezultat svojim drugim golom postavio Icardi u 65. minuti.

Hrvatski reprezentativci Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali su čitavu utakmicu za Inter, a Brozović je u skoku glavom osvojio loptu na sredini igrališta i potom uposlio Banegu koji je potom odličnim udarcem sa 25 metara doveo Inter u vodstvo. Ivan Vargić ostao je na klupi Lazija.

Football Soccer - Inter Milan v Lazio - Italian Serie A

Ovom pobjedom Inter je sedmi s 30 bodova, dok je Lazio ostao četvrti sa 34. Na vrhu je Juventus sa 42 boda sedam više od druge Rome.

U utorak je Atalanta na svom terenu svladala Empoli sa 2-1, u četvrtak će igrati Roma - Chievo, Cagliari - Sassuolo, Fiorentina - Napoli, Palermo - Pescara, Sampdoria - Udinese i Torino - Genoa, dok će se dvoboji Crotone - Juventus i Bologna - Milan igrati 8. veljače.