Komentari 11

Inter pobijedio Cataniju, Livaja na klupi; Vukušiću 35 minuta

1

Strijelci za tek drugi domaći trijumf "nerazzurra" ove sezone, nakon onog protiv Fiorentine (2-1) krajem rujna, bili su sjajni Antonio Cassano i Rodrigo Palacio

Do četvrte uzastopne prvenstvene pobjede stigli su nogometaši milanskog Intera u sklopu 8. kola Serie A savladavši na San Siru Cataniju s 2-0...

Strijelci za tek drugi domaći trijumf "nerazzurra" u sezoni nakon onog protiv Fiorentine (2-1) krajem rujna bili su Antonio Cassano i Rodrigo Palacio. Cassano je zabio u 28. minuti glavom nakon asistencije Estebana Cambiassa, dok je konačnih 2-0 Palacio postavio lijepim volejem ljevicom u 85. minuti nakon prethodnog dodavanja Diega Milita.

Argentincu je to bio premijerni gol u Seriji A ove sezone u trećem nastupu.

Marko Livaja odgledao je cijeli susret s klupe za Interove pričuve.

Udinese je na svom Friuliju s minimalnih 1-0 savladao Pescaru Ante Vukušića iako je od 30. minute igrao bez isključenog Danila. Jedini gol na susretu djelo je Brazilca Maicosuela, koji je u 53. minuti poentirao iz neposredne blizine. Vukušić je za Pescaru u igru ušao u 54. minuti.

Cagliari je prvu domaću pobjedu sezone ostvario također s minimalnih 1-0 protiv Bologne, golom Radje Nainggolana iz 60. minute, dok je Palermo bez Igora Budana (ostao na klupi) odigrao na domaćem travnjaku tek 0-0 protiv Torina.

Atalanta je kod kuće savladala Sienu 2-1, dok je Parma istovjetnim rezultatom bila bolja od Sampdorije. Dvostruki strijelac za Parmu bio je Amauri, dok je jedini gol za Sampdoriju, koja je od 34. minute igrala bez isključenog Sergija Romera, bio Citadin Eder iz jedenaesterca.

Atalani je "puni plijen" donio Giacomo Bonaventura golom iz 82. minute.