Komentari 10

Inter srušio Sampdoriju, a Juve Lecce za treći trijumf zaredom

Brozović ipak nije bio u kadru ni ovaj put, propustio je i osmu utakmicu zbog ozljede. Napoli, Inter i Juventus su pobijedili, a momčad iz Milana zaključila je subotnji program. Posebno je bio lijep gol Coree

Inter je odigrao točno koliko mu je trebalo. Simone Inzaghi nadmudrio je nekadašnjeg nogometaša 'nerazurra' Dejana Stankovića, koji je odnedavno preuzeo klupu Sampdorije. Pa su 'crno-plavi' slavili 3-0 u 12. kolu Serie A i približili se samo vrhu prvenstvene ljestvice.

POGLEDAJTE VIDEO:

Brozovićev penthouse u Milanu 00:35

Marcelo Brozović nije bio u konkurenciji za današnji nastup iako se tijekom tjedna spominjalo da bi se mogao vratiti na subotnjem okršaju. Propustio je tako već osmu utakmicu nakon što se ozlijedio igrajući za reprezentaciju protiv Austrije. I bez glavnog motora momčadi Inter je slavio ostvarivši četvrtu ligašku pobjedu zaredom.

Igrala se 21. minuta kada je domaćin stigao u vodstvo pogotkom de Vrija. Do kraja poluvremena bilo je 2-0, koje je u 44. minuti postavio Barella.

Priliku je u nastavku dobio i Romelu Lukaku. Belgijac se vratio nakon duge ozljede u Ligi prvaka protiv Viktorije te nakon samo nekoliko minuta zabio pogodak.

S istekom 73. minute Inter je zabio i treći. Sjajnu kontru povukao je Correa pa opalio s gotovo 20 metara. Bio je to sjajan pogodak u rašlje.

VIDEO GOLOVA OVDJE

U ranijem susretu Juventus je na gostovanju pobijedio Lecce 1-0 ostvarivši treću ligašku pobjedu u nizu.

Pogodak odluke zabio je Nicolo Fagioli u 73. minuti.

Za Lecce, koji je već pet kola bez pobjede, cijeli susret je odigrao hrvatski nogometaš Marin Pongračić.