Komentari 11

Interu ponovno remi: Zagreb u Zaprešiću do svog prvog boda

13

Lovro Medić zabio je za vodstvo gostiju u 30., dok je bod domaćinima donio jedini stranac na terenu, Makedonac Ilija Nestorovski i to udarcem glavom u 77. minuti

Inter i Zagreb otvorili su drugo kolo HNL-a remijem 1-1 na stadionu ŠRC Zaprešić te tako obje momčadi i nakon 180 minuta ne znaju za pobjedu, ali su zabili svoj prvi ovosezonski gol.

Inter je u prvom kolu, također na svom stadionu odigrao 0-0 protiv Rijeke te tako nakon dva kola ima isto toliko bodova, dok je Zagreb pak nakon poraza kod kuće od Osijeka stigao i do prvog boda.

U 30. minuti utakmice Lovro Medić je zabio za vodstvo gostiju s vrha peterca nakon sjajnog ubacivanja Filipa Krovinovića s desne strane, a izjednačio je u 77. Makedonac Ilija Nestorovski koji je glavom s nekih osam metara lobao domaćeg golmana nakon ubačaja s desne strane. Spomenimo i kako su gosti od 86. minute igrali s igračem manje jer je crveni karton dobio Bernardo Matić

Sutra igraju Osijek i Dinamo, Hajduk i Split te Rijeka i Slaven Belupo, dok kolo u ponedjeljak zatvaraju Lokomotiva i Istra 1961