Komentari 45

Iris Livaja objavila neobičnu sliku nakon poraza Hajduka

Hrvatski prvak dominirao je terenom, Hajduk nije mogao do lopte, kamoli neke prilike pa je dojam bio kao da igraju Dinamo i neki niželigaš

Hajduk je ove sezone na dva gostovanja u Maksimiru 'popio' osam komada. A ovaj posljednji poraz posebno je zabolio. Dinamo je slavio 4-0 u 23. kolu HNL-a, pobjegao na plus 11 uz utakmicu manje i tako već krajem veljače zapečatirao novi naslov prvaka. Šampanjac se već dobrano hladi...

Svađa ademija i čačića u dinamu 01:03

Hrvatski prvak poigravao se na Maksimiru protiv nedoraslog Hajduka koji je u izostanku sedmorice igrača zaigrao s trojicom talentiranih juniora. Koliko god bili talentirani, za igrati na ovoj razini potrebno je više od talenta. Otpočetka je to izgledalo poprilično tragično za navijače 'bilih' koji su se nečemu nadali svega osam minuta. Tada je zabio Ademi za 1-0, a dvije minute kasnije Baturina je povisio na 2-0. I tu je već priči bio kraj. Posao je dovršio Luka Ivanušec krajem prvog poluvremena pa u nastavku s još jednim golom.

Dinamo i Hajduk sastali se u 23. kolu SuperSport HNL-a

Hrvatski prvak dominirao je terenom, Hajduk nije mogao do lopte, kamoli neke prilike pa je dojam bio kao da igraju Dinamo i neki niželigaš. U konačnici tih 4-0 iz kuta gostujućih navijača i nije tako loše, da nije domaćin stao na kočnicu u nastavku, moglo je biti i još gore.

Marko Livaja bio je upitan za utakmicu zbog viroze, na kraju je stisnuo zube i zaigrao od prve minute, ali bilo je jasno da nije na pravoj razini. Leko je najboljeg strijelca HNL-a izvadio na poluvremenu i odlučio ga sačuvati za srijedu i četvrtfinale Kupa protiv Osijeka.

Igrači Hajduka htjet će što prije zaboraviti ovu utakmicu,  a nakon utakmice oglasila se i Livajina supruga Iris Rajčić Livaja. Objavila je fotografiju autobusa. Što je time htjela reći... Možda da ga je Hajduk stvarno parkirao u šesnaesterac pa bi na semaforu izgledalo ljepše od tih 4-0, što je i sam rekao trener Ivan Leko.

POGLEDAJTE VIDEO: FNC PRVI PUT IZVAN HRVATSKE