Komentari 32

Asistencija Vrsaljka; Kelava primio golčinu iz slobodnjaka

Loša vijest za Fiorentinu je ozljeda Marija Gomeza koji je u 51. minuti na nosilima iznesen s terena. Ante Rebić nije dobio priliku za debi, utakmicu je gledao s klupe

U nedjelju je u popodnevnom terminu odigrano pet utakmica trećeg kola Serie A. Gosti su uzeli samo dva boda.

Jedna od momčadi koja je osvojila bod je Bologna, koja je kod Udinesea odigrala 1-1. Gosti su poveli u 71. minuti prekrasnim golom iz slobodnjaka Diamantija. Ivan Kelava na golu domaćina bio je potpuno nemoćan. Udinese je izjednačio u 85. minuti golom Di Natalea.

Kelava je za Udinese branio 90 minuta, dok je Igor Bubnjić u igru ušao u 58. minuti. Frano Mlinar utakmicu je gledao s klupe za pričuve.

Ozljeda Gomeza

Bez pobjednika (1-1) je završila i utakmica Fiorentine i Cagliarija. Domaćini su poveli u 71. minuti golom Valera, dok su gosti do boda stigli u 89. minuti golom Pinille.

Loša vijest za domaćine je ozljeda Marija Gomeza koji je u 51. minuti na nosilima iznesen s terena. Ante Rebić nije dobio priliku za debi za Fiorentinu, već je cijelu utakmicu gledao s klupe.

Lazio je već nakon prvih 45 minuta riješio pitanje pobjednika protiv Chieva. Golovima Candreve, Cavande i Lulića imali su 3-0, što je na kraju bio i konačan rezultat utakmice. Manuel Pamić za goste je bio na klupi.

Asistencija Vrsaljka

Nedjeljni program 3. kola kompletiran je gradskim derbijem Sampdorije i Genoe koji su gosti dobili s uvjerljivih 3-0.

Genoa je povela u 9. minuti golom Antoninija. Na 2-0 povisio je Calaio u 50. minuti, a za gol mu je asistirao Šime Vrsaljko. Konačnih 3-0 postavio je Lodi u 66. minuti.

U prvoj pobjedi Genoe u sezoni Šime Vrsaljko igrao je cijelu utakmicu.