Jamison pri okretu laktom nokautirao Chrisa Bosha...

3

U drugoj minuti Toronto je ostao bez najboljeg igrača, Chrisa Bosha. Suparnik ga je pri okretu laktom opalio u lice. Boshu je slomljena kost lica

Toronto je gostovao kod Clevelanda  u utorak i poražen je 113-101, a već u drugoj minuti se možda dogodila i ključna situacija koja je Toronto odvela u poraz. Njihov najbolji igrač Chris Bosh, zaradio je lakat u lice i pri tome mu je slomljen nos i kost lica. Domaći igrač Antawn Jamison, pri okretu, žestoko je opalio laktom Bosha u lice, a ovaj se kao nakon nokauta srušio na parket. Prošikljala mu je krv iz slomljenog nosa, a lice mu je dobilo i dodatna oštećenja. Odmah je napustio parket i nije putovao dalje s momčadi. Iz kluba još nisu najavili koliko će Bosh izbivati s parketa (do kraja osnovnog dijela sezone je ostalo još samo pet utakmica), te će borba Toronta za doigravanje time postati još teža. Bosh je ove sezone ostvarivao prosječno 24.3 poena i 11 skokova po utakmici.
Košarkašima Toronta mnogo toga ide nizbrdo u ovom dijelu sezone i opasno su ugrozili nastup u doigravanju NBA lige, u Istočnoj konferenciji. Trenutačno je ta momčad na osmom mjestu Istoka s negaitvnim omjerom 38-39, a prijeti im jednako slabi Chicago (omjer 37-40). Tko god bude osmi gotovo je sigurno da mu u prvom krugu doigravanja slijedi težak poraz, jer im je suparnik najjača momčad lige, Cleveland.