Komentari 57

Jose Mourinho: Bojan Krkić je jedini igrač koji me umalo ubio

2

U posljednjoj minuti uzvrata polufinala LP-a između Barce i Intera zabio je čudesan gol koji ih je vodio u finale. No sudac je onda pokazao zaleđe, prisjetio se Mourinho

Znate, Bojan Krkić je jedini igrač koji me umalo ubio . Gotovo sam dobio srčani udar zbog njega, u svom je stilu najavio novu utakmicu Chelseaja Jose Mourinho .

Londonski klub u ponedjeljak (21.00) u 17. kolu Premiershipa gostuje kod Stoke Cityja , a jedan od napadača domaćina je spomenuti Bojan.

- U posljednjoj minuti uzvrata polufinala Lige prvaka između Barcelone i Intera zabio je čudesan gol koji je Barcelonu vodio u finale. No sudac je onda pokazao zaleđe , uh...

Utakmica o kojoj Jose priča je polufinale Lige prvaka 2010. godine . Inter, koji je trenirao upravo Portugalac, je na Camp Nou došao s 3-1 i Barceloni je trebalo 2-0 da prođe u finale. Za 1-0 je zabio Pique, a Krkiću je poništen doista prekrasan gol na samom kraju utakmice zbog igranja rukom, a ne, kako Mourinho tvrdi, zbog zaleđa. No to je ionako manje važno. Inter je prošao u finale te na kraju i osvojio Ligu prvaka protiv Bayerna.

- Naravno, šalim se malo. No Bojan je opasan igrač , jako opasan. Dobro se prilagodio Premiershipu , što nikad nije lako napadačima - zaključio je uvijek zanimljivi Mourinho.