Komentari 32

Juve u zadnjim sekundama do slavlja, Mandžukiću 15 minuta

2

Nogometaši Juventusa u gradskom su derbiju u 11. kolu Serie protiv Torina slavili 2-1. Gol za pobjedu zabio je Cuadrado u 93. minuti. Mandžo je igrao od 78. minute

Vatreni gradski derbi između Juventusa i Torina zaključio je pobjedničkim golom u 93. minuti Juan Cuadrado . Juventus je slavio 2-1 i tako se bodovno izjednačio s gradskim suparnikom. I jedni i drugi sada imaju po 15 bodova uz bolju gol razliku Juventusa.

Počelo je savršeno za 'staru damu'. Prvak je poveo prekrasnim golom Paula Pogbe u 19. minuti i - stao. Kao da su se zadovoljili rezultatom te odlučili braniti minimalnu prednost. Osvetilo im se to na početku nastavka (51. minuta) kada Cesare Bovo zabija za 1-1 s 20 metara.

Lijep gol Bova kao da je probudio nogometaše Juvea. Počeli su napokon igrati i prijetiti gostujućem golmanu. Prijetili su redom Pogba, Dybala, Cuadrado... Pritisak se isplatio u trećoj minuti sudačke nadoknade. Kolumbijac je zabio, a stadion eksplodirao.

Mario Mandžukić u igru je ušao u 78. minuti i nije imao velike prilike pokazati što zna.