Juventus dobio Borussiju, loš debi Darija Kneževića

1

Prijateljsku nogometnu utakmicu odigrali su Borussia i Juventus, a dvoboj je okončan uvjerljivom pobjedom talijanske momčadi 3-1

Podsjetnik na finale Lige prvaka prije jedanaest godina i više je nego prisutan. Posljednja utakmica za klupskog prvaka Europe odigrana između ova dva protivnika završila je istim rezultatom, samo je tada pobjedu odnio njemački klub.Borussiju je u vodstvo doveo Amauri već u petoj minuti utakmice, da bi pobjednika pogocima u 51. i 75. minuti dvoboja odlučio Iaquinta. Jedini pogodak za poraženu momčad postigao je Kruska u 78. minuti utakmice sigurnom realizacijom udarca s bijele točke.Robert Kovač odigrao je cijelu utakmicu za njemački klub, dok je Mladen Petrić zamijenjen na poluvremenu. Dario Knežević nastupio je u drugoj dionici susreta za Juventus, a upravo je on bio krivac za jedanaesterac. Naime, njegov start na Santani u 78. minuti utakmice, sudac Guido Winkmann ocijenio je najstrožom kaznom.