Komentari 12

Kakva elegancija: Mačka ušla na teren i napravila pomutnju

1

Igrala se osmina finala WTA u Dohi između Roberte Vinci i  Çağle Büyükakçay. Talijanka je imala poen za set na Büyükakçayičin servis kad je odjednom na teren utrčala - mačka

Nije prvi, a ni zadnji, put da se to dogodilo. No uvijek kad mačka uđe na teren napravi pravi mali show i pomutnju na terenu. Upravo se to dogodilo u osmini finala WTA turnira u Dohi u srijedu. Igrale su Roberta Vinci i Çağla Büyükakçay, a Talijanka je u tim trenucima imala poen za set na Büyükakçayičin servis.

U jednom trenutku pojavila se mačka, ponjušila mjesta gdje igračice sjede za vrijeme pauze pa se elegantno prošetala preko cijelog terena. Izazvala je pravu pomutnju na nekoliko sekundi pošto ju sakupljači loptice nikako nisu mogli uloviti. No onda je odlučila sama otići.

Inače, Vinci je slavila 2-0, a u sljedećem kolu je ispala od Radwanske 2-1. Ista situacija dogodila se upravo u Dohi 2009. godine kad je mačka prekinula meč između sestara Williams.