Komentari 71

Kalinić je zabio za Fiorentinu, Juventusova domaća blamaža

6

Fiorentina je pobijedila Bolognu 2-0. Nikola Kalinić ušao je u 55. minuti te je zabio drugi gol na utakmici. Juventus se osramotio kod kuće protiv Frosinonea (1-1)...

Nikola Kalinić zabio je drugi gol Fiorentine u 2-0 pobjedi protiv Bologne u petom kolu talijanskog prvenstva. Blaszczykowski je zabio u Firenzi za 1-0 u 71. minuti susreta, a Kalinić je povećao vodstvo u 82. minuti. Rebić je počeo u napadu Fiorentine, a izašao je u 79. minuti. Kalinić je ušao u 55. minuti, a Badelj je odigrao cijelu utakmicu.

Inter je s Ivanom Perišićem u prvoj postavi nastavio s pobjedama u novoj sezoni. "Nerazzurri" su slavili protiv Verone 1-0 golom Felipea Mela što im je peta pobjeda u pet kola. Ne pamte tako dobar ulazak u sezonu!  Perišić je igrao cijeli susret.

Juventus se kod kuće osramotio protiv novog prvoligaša Frosinone odigravši tek 1-1. Juve je poveo golom Zaze. Mario Mandžukić zbog ozljede nije konkurirao za utakmicu. Gosti su do velikog boda stigli u sudačkoj nadoknadi, a zabio je Blanchard.

Lazio je kod kuće bio bolji od Genoe, a Roma je izgubila na gostovanju kod Sampdorije 2-1. Eder je zabio za domaće u 50. minuti, Roma je izjednačila preko Salaha u 69. minuti, a Manolas je pet minuta prije kraja zabio autogol.