Komentari 15

Kaliniću uzeli gol za pobjedu: Umjesto slavlja - žuti karton

1

Nikola Kalinić skoro je postao razlog slavlja za 'romaniste'. Nakon izjednačene utakmice (1-1) zatresao je mrežu u samoj završnici susreta, no pregledom VAR-a gol je poništen zbog nedozvoljenog kontakta

Roma je u 7. kolu Serie A na domaćem terenu remizirala protiv Cagliarija 1-1 nakon nesretnog kontakta hrvatskog nogometaša s obranom u završnici susreta.

Nikola Kalinić je u igru ušao u 75. minuti, a u 90. je zabio gol za 2-1. No, intervencijom VAR-a poništen mu je, jer je Kalinić prethodno odgurnuo braniča gostiju Pisacanea, koji je teže ozlijeđen u sudaru sa svojim vratarom Olsenom.

Prekid je trajao punih pet minuta, a na kraju je Kalinić umjesto slavlja zaradio žuti karton. Utakmica je na kraju završena u 101. minuti.

Podsjetimo, Kalinić se prethodne sezone nije naigrao u Atletico Madridu, za koji je nastupio 24 puta i pritom postigao četiri pogotka te ostvario jednu asistenciju, a Roma ga je dovela na jednogodišnju posudbu uz mogućnost otkupa ugovora za devet milijuna eura na kraju sezone.