Kažnjeni Mourinho vodio je Inter s ruba terase lože... | 24sata

Kažnjeni Mourinho vodio je Inter s ruba terase lože...

1

Posljednju je četvrtinu utakmice na svom San Siru protiv Genoe suspendirani trener Intera Jose Mourinho vodio desetak metara udaljen od klupe

Pobješnjeli se Portugalac, nezadovoljan razvojem igre na travnjaku koji je završio novim Interovim remijem (0-0), već četvrtim u posljednjih pet dvoboja Serije A, primaknuo svojoj klupi najviše što se mogao u VIP zoni. Samo je desetak metara bio udaljen od Interove klupe te je vičući i gestikulirajući pokazivao pomoćniku Giuseppeu Galliju što mu je činiti. Galli je tako više bio usredotočen na povike svog šefa nego na samo vođenje utakmice. Pitanje je kako će reagirati nadležne institucije Talijanskoga nogometnog saveza (FIGC). Protiv Genoe je Mourinho služio drugu od tri utakmice suspenzije kojom ga je FIGC kaznio zbog neprimjerenog ponašanja tijekom dvoboja s drugom đenovskom momčadi, Sampdorijom, također na San Siru.