Komentari 161

Kiks Zidaneovog Reala koji se poraza spasio golom iz zaleđa

14

Real je odigrao tek 1-1 kod Betisa. No suci su teško oštetili obje momčadi. Realu nisu sudili penal i pustili su mu gol iz zaleđa, a penal nisu sudili niti za domaće...

Real se vraća s gostovanja kod Betisa s mršavim bodom (1-1). Utakmicu je obilježio prekrasan gol Betisa za 1-0, ali i tri pogreške sudaca, nedosuđen penal za Real, čisti gol iz zaleđa kojim su se Madriđani spasili poraza te nedosuđen penal za Betis.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu. Bio je to onaj stari Luka, sjajno je držao sredinu terena i odigrao je jednu od boljih utakmica u posljednje vrijeme. Vidi se da mu je Zidane namijenio puno odgovorniju ulogu u odnosu na Rafu Beniteza.

No večeras ni to nije pomoglo Realu.

Betis je u posljednje vrijeme bio Realova mušterija. Madriđani su dobili posljednje četiri utakmice, a u zadnje dvije današnjem protivniku zabili su 10 komada. Betis je zadnji put dobio Real u studenom 2012. godine.

Domaćin je šokirao Zidaneov Real u 7. minuti. Keylor Navas obranio je prvi nalet Betisa, ali domaći su u nastavku akcije poveli golčinom Alvara Cejude. Opalio je igrač Betisa sa 17 metara pod prečku.

Cejudo sedam utakmica nije zabio, ali izabrao je pravo vrijeme za gol. Tek drugi u dresu Betisa u koji je stigao 2014. godine iz Osasune.

Realu je trebalo više od pola sata da napravi nešto pred golom Betisa. Ronaldo je izašao u šansu, ali loše je pucao lijevom nogom s desetak metara.

Prva pogreška suca

U 35. minuti domaći branič ruši Benzemu u šesnaestercu. Trebao je to biti penal za Real, ali glavni sudac Juan Martinez nije tako mislio.

Youtube

Real je žestoko krenuo u nastavak. Rodriguez je ostao sam u šesnaestercu, ali pucao je točno u Antonija Adana, Realovo dijete i bivšeg golmana madridskog kluba.

Druga pogreška suca

Real Madrid zabio je 20 minuta prije kraja. Benzema je imao najlakši posao, gurnuti loptu u praznu mrežu.

Kroos je dao Jamesu, Kolumbijac je iz prve dodao Benzemi. Ali bio je to veliki sudački previd. Točnije, pogreška pomoćnog suca.

James Rodriguez u trenutku primanja lopte bio je u zaleđu.

Youtube

Rezultat je bio 1-1. Kao i u velikim sudačkim pogreškama koje su bitno utjecale na utakmicu.

Real je dobio krila nakon tog gola. Krenuo je po pobjedu, ali Betis je imao Realovo dijete. Adan je bio sjajan večeras.

Treća pogreška suca

Betis je mogao i slaviti. Varane je pred kraj utakmice nagazio Ceballosa.

Penal? Opet ništa...

Youtube

Veliki kiks Zidaneove momčadi kod slabašnog Betisa i gubitak dva važna boda.

Barcelona je sad već na plus četiri uz jednu utakmicu koju tek treba odigrati. Atletico je također na četiri boda ispred gradskog rivala.

Novi sramotni ispad Ronalda

Bez problema možemo napisati kako je sucima promakla još jedna situacija. Ronaldovo udaranje igrača bez lopte.

Nije to prvi put da zvijezda Reala udara igrača ove sezone.

Niti jedanput ga još nisu sankcionirali.

Atletico prepustio vrh Barceloni

Atletico i Sevilla odigrali su 0-0. Madriđani su od 60. minute bili s igračem više nakon što je crveni karton dobio Vitolo. Najveću šansu domaće momčadi propustio je Griezmann koji je pogodio stativu.

Ovim remijem Atletico je prepustio vrh Primere Barceloni. Atletico i Barca imaju po 48 bodova, a Katalonci imaju i utakmicu manje.

U sljedećem kolu na rasporedu je derbi vodećih momčadi na Nou Campu.